Jan Majer opouští Partners… proč?

Ze čtyř zakladatelů finančně poradenské společnosti Partners zůstanou jen tři. Jan Majer odchází. Co je důvodem odchodu zakladatele rychle rostoucí firmy? „Prodej podílu ve společnosti Partners bych z pozice finančního poradce nikomu nedoporučil,“ říká Jan Majer. Přesto podíl odprodá.

Jan Majer ukončí svůj pracovní poměr ve společnosti Partners k 31. 12. 2009. Oficiálním důvodem pro jeho odchod je založení vlastní společnosti, která se bude věnovat mediálním projektům. „Při vzniku Partners jsem byl coby píšící finanční poradce jednou nohou ve světě financí a druhou v médiích. Dnes se chci věnovat výhradně rozvojovým mediálním projektům,“ komentuje své aktivity Jan Majer.

Jan Majer, který je mimo jiné zakladatelem a prvním šéfredaktorem odborného serveru Investujeme.cz, ve společnosti Partners založil jak internetové médium (přičteme-li různé veřejné i interní blogy, pak několik internetových médií), tak tištěný časopis. V souvislosti s odchodem Jana Majera se spekuluje o možném utlumení těchto aktivit, které přímo nesouvisí s finančně poradenskou činností.

Čtěte na Investujeme.cz

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..