Kapitol je finančně poradenská společnost, která se obejde bez podílových fondů. Vystačí si s IŽP. Nejen o tom si povídáme v rozhovoru s Jiřím Klabanem, členem představenstva a obchodním ředitelem společnosti Kapitol.
Kapitol, Kooperativa, Česká spořitelna a nezávislost
Kapitol spolupracuje jednak s pojišťovnou Kooperativa, která je její mateřskou společností, a jednak se skupinou České spořitelny, kromě např. Investiční společnosti České spořitelny. Nevnímáte jako handicap, že jiné finančně poradenské společnosti mohou nabízet produktů více pojišťoven a finančních skupin?
Vůbec ne, naopak to vnímám jako naši velkou výhodu.
My jsme limitováni tím, že nemáme na výběr více partnerů, to je samozřejmě pravda, na druhou stranu předpoklad toho, abychom mohli zdárně fungovat, je to, že využíváme produkty dvou finančních skupin, a ony nám musí garantovat ze své podstaty, že nám dávají do portfolia produkt, který je vysoce konkurenceschopný.
Čtěte na Investujeme.cz