Leasing bez autobazaru

Pořízení ojetého automobilu na leasing je dnes běžnou záležitostí. Museli jste si však najít vhodný automobil v autobazaru, který měl smlouvu s některou z leasingových společností. Dnes to přestává být pravdou a automobil na leasing můžete pořídit od kohokoli.

Ojeté vozidlo je možné pořídit celou řadou způsobů. Můžete ho dovézt ze zahraničí, pořídit v autobazaru, odkoupit od zaměstnavatele nebo koupit od jiné fyzické osoby, která se svého čtyřkolého přítele hodlá vzdát. Ať již hodláte starší automobil pořídit jakoukoli cestou, musíte za něj zaplatit. Samozřemě pomineme-li dar a nezákonné nabytí vozidla krádeží, loupeží či zapůjčením na dobu neurčitou bez vědomí majitele.

Prostředky na nákup vozidla lze získat na mnoha místech. Vynecháme-li prohledávání slamníku, ve kterém by své nenašly ani myši, a peníze na běžných účtech a krátkodobých vkladech či v podílových fondech peněžního trhu, vyvstává jako nejpříhodnější možnost pořízení financí na nákup ojetého automobilu leasing. Ovšem má to háček – leasing šlo využít pouze při pořízení vozu v autobazaru.

Čtěte na Měšec.cz

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..