Internetové bankovnictví HVB Czech Republic

V dalším exkursu do internetového bankovnictví českých finančních domů zavítáme do HVB Czech Republic. Rozsahem služeb rozhodně stojí za povšimnutí. Obstojí mezi konkurencí i na poli kvality? „Počkejte si a zkuste znovu.“

Přihlášení k internetovému bankovnictví HVB Czech Republic na stránkách http://www.online.hvb.cz/ je krom nezbytného šifrování zajištěno „osobním číslem klienta“ odvozeným od čísla účtu a kódem generovaným PIN kalkulátorem vkusného designu. Zajímavostí je, že klient musí pro zajištění bezpečného přenosu dat pohybovat myší po nabíhajícím klíči. Teprve poté se před jeho zraky objeví formulář s dotazem na identifikační a zabezpečovací údaje.

Pokud má klient štěstí a zadal potřebné údaje správně, je přivítán stránkou s přehledem účtů vedených u banky a transakcemi za posledních 30 dní. Jak bylo sděleno na bezplatné informační lince 0800/122224, přes snahy o zvýšení prostupnosti připojení jsou bankovní servery přetíženy a při testování se nejednou stalo, že po dlouhém čekání na přístup k účtu bylo spojení ukončeno a byl jsem vyzván k opětovnému přihlášení k aplikaci.

Čtěte na Měšec.cz

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..