Letadlo spadlo… přestupte si, prosím!

APL přestalo vyplácet. Letadlu došlo palivo. Nevadí. Zájemce o „bezpracné zbohatnutí“ hned láká další zřejmě podvodná společnost: WWI Group Corporation. Proč jsou její sliby nereálné?

„WWI je spása. APL by měl vyplácet. Jediné čekat,“ hlásá nadpis diskusního příspěvku a text pokračuje: „Podle posledních zprav by se mělo vše začít již brzy vyplácet. No důvod krachu byl, že investoři začali hromadně vybírat. Investoři se lekly že Dubaii je v krizi. Ale zkutečnost byla i taková, že poplatky atd byli moc velké a vyplatilo se to jen velkým investorům.Proto také proto hodně lidi i přešlo ze svými investicemi do WWI Corporation Group. Kde nejsou žádné poplatky. A společnost má vytvořené dostatečné rezervy, aby se tohle nestalo. Kdo chce vědět více můžete mě kontaktovat na tel. 777133553.“

Gramatické chyby jsou ponechány pro autentičnost přepisu. Zatímco diskusní příspěvek působí značně primitivním dojmem s ohledem na množství pravopisných i stylistických chyb, prezentace propagované společnosti je mnohem záludnější – vypadá na první pohled profesionálně.

Čtěte na Investujeme.cz

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..