Online prodej na Měšci!

Chcete se pojistit a nechcete stát u přepážek pojišťovny? Pustit si do bytu neznámého pojišťovacího poradce je pro vás příliš velkým rizikem? Nemáte čas jít si sjednat stavební spoření či důchodové připojištění? Máme pro vás řešení – online prodej finančních produktů na Měšci. A co víc, při každém nákupu od nás dostanete 100 Kč!

Ve spolupráci se Společností ekonomických poradců jsme včera na finančním serveru Měšec zahájili prodej finančních produktů. Na stránkách http://www.mesec.cz/prodej/ naleznete nejpestřejší paletu finančních institucí ve vybraných produktech.

Pořízení finančních produktů online je nejen rychlejší variantou nákupu než obcházení poboček finančních institucí, ale s Měšcem máte možnost i ušetřit. Jako dárek od nás obdržíte při každém nákupu 10 000 Q volně směnitelné virtuální měny I like Q, což odpovídá 100 Kč. Další výhodou uzavření smlouvy s finanční institucí prostřednictvím Měšce je profesionální poradenství „do domu“, zajišťované Společností ekonomických poradců.

Čtěte na Měšec.cz

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..