Partners bankovní služby aneb Jak vypadají bankovní služby JINAK?

O vstupu Partners do oblasti retailového bankovnictví se hovoří již dlouho. Nyní jsou již známy podrobnosti o nabízených bankovních službách. A co mohou klienti a poradci Partners čekat? Účet zadarmo v nabídce není. A úročení spořícího účtu „až 3 %“ znamená maximálně 2,4 %… proč?

Společnost Partners for Life Planning spustila svůj projekt Partners bankovní služby. Partnerem Partners se stala UniCredit Bank, která se svým přibližně 4% podílem na trhu hledá nové distribuční kanály – a finančně poradenská/zprostředkovatelská společnost se sítí obchodních zástupců a 140tisícovým klientským kmenem se zdá být dobrou volbou. Ostatně, dalším projektem, na kterém UniCredit Bank pracuje, je „bankovní franšíza“, která by distribuční možnosti banky dále rozšířila.

Finančně poradenská společnost Partners tímto krokem rozšířila paletu nabízených služeb – a navíc pod vlastní hlavičkou. Kromě standardně nabízených bankovních produktů, jako je hypoteční úvěr, nyní bude v barvách Partners nabízet i běžný a spořící účet a kreditní kartu.

Čtěte na Investujeme.cz

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..