Peníze na účet: Zdarma!

Poštovní spořitelna včera oznámila revoluční krok: Od června nebude účtovat poplatky za připsání peněz na účet! Stává se tak první velkou bankou, která nejabsurdnější poplatek ruší. Přesto u ní jistá „relikvie“ ještě zůstává. Jak se ke kroku Poštovní spořitelny postaví další banky?Bankovní poplatky… v některých zemích neznámý pojem, u nás každodenní realita. O bankovních poplatcích bylo napsáno již mnohé nejen v souvislosti s diskusí rozpoutanou Ministerstvem financí v čele s náměstkem ministra Tomášem Prouzou. Po loňské sérii rušení poplatku za zrušení účtu se letošního slova ujímá Poštovní spořitelna a ruší nejabsurdnější poplatek – poplatek za přijatou platbu.

O nejabsurdnějším poplatku rozhodli v hlasování návštěvníci serveru Bankovnipoplatky.com, který je iniciativou Patrika Nachera, a také čtenáři finančního serveru Měšec.cz.

Změny v sazebníku Poštovní spořitelny

Poštovní spořitelna včera oznámila změny sazebníku platné od 1. června 2006. V jejich čele stojí zrušení poplatku za příchozí platby, který si dnes účtuje ve výši 6 Kč při došlé platbě z jiné banky a 4 Kč při platbě z Poštovní spořitelny a ČSOB. Nejedná se ale o jedinou změnu.

Čtěte na Měšec.cz

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..