Poštovní spořitelna mění ceny

Přelom roku si za čas změny zvolila i Poštovní spořitelna. Svým klientům připravila jedny z nejrozsáhlejších změn, s jakými se český trh setká. Vedle úpravy cen všemi směry zřizuje nové programy, kterými chce jít s dobou a trendem rozhýbaným jinými bankami.

První změna se týká vedení účtu. Zatímco do konce roku zaplatí klienti s Postžirovým účtem za vedení a měsíční výpisy celkem 12 Kč měsíčně, od nového roku si budou moci vybrat z několika variant, kde nejlevnější stojí o 3 Kč více, 15 Kč/měsíc. Výjimkou je juniorský účet, kde zůstává součet poplatků neměnný, na 10 Kč za měsíc.

Vedení účtu s měsíčními výpisy
Program Kč/měsíc
Klasik 15
Rodina 50
Plus 90
Elektron 70
Junior 10
Senior 15

Čím se jednotlivé programy liší?
je určen pro nezletilé klienty ve věku 15 – 18 let, ale ve výjimečných případech ho mohou využívat mladí až do 26 let věku. Zdarma mladí dostanou MAX kartu a zasílání výpisů z účtu, které bude do plnoletosti dostávat i zákonný zástupce. je určen pro nezletilé klienty ve věku 15 – 18 let, ale ve výjimečných případech ho mohou využívat mladí až do 26 let věku. Zdarma mladí dostanou MAX kartu a zasílání výpisů z účtu, které bude do plnoletosti dostávat i zákonný zástupce.

Čtěte na Měšec.cz

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..