Předstihne Česká spořitelna eBanku?

Česká spořitelna vypověděla klientům služby internetové bankovnictví ke 4. listopadu smlouvu. Důvodem je Servis 24 – Internetbanking, který představuje novou generaci internetového bankovnictví České spořitelny. A má co nabídnout!

Česká spořitelna v pondělí spustí novou verzi internetového bankovnictví, která útočí na špičku internetového trhu. Odstraňuje celou řadu nedostatků minulé aplikace a šíří služeb překonává většinu konkurenčních produktů.

První změny k lepšímu si klient všimne již při přihlašování do služby Servis 24 – Internetbanking. Série uživatelských jmen, kódů a hesel je nahrazena jediným klientským číslem a uživatelem zvoleným heslem, čímž je vstup značně zjednodušen. Po přihlášení může majitel účtu provádět operace pouze do limitu, který si zvolil při sjednání služby (standardně 50 tis. Kč) a který může v aplikaci kdykoli snížit (pro navýšení je nezbytná návštěva pobočky). Bude-li chtít překročit denní limit, musí využít autentizačního kalkulátoru k ověření transakce. Kdo si potrpí na vysokou bezpečnost, má možnost stanovit nulový limit denních plateb a transakce provádět pouze s autentizací. Bohužel stále nelze využít ověření mobilním telefonem.

Čtěte na Měšec.cz

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..