Robert Šindelář: Jsme zajímavá – sexy – firma

HMI se soustředí na distribuci jednoho jediného produktu. „Na jednu stranu se říká, že mít deset produktů znamená v některém případě možná neprodat žádný, a mít jeden a ten špičkově ovládat znamená mít vždycky úspěch,“ říká v rozhovoru Robert Šindelář, jednatel společnosti.

Kdy vstoupila společnost Hamburg-Mannheimer na český trh?

Společnost Hamburg-Mannheimer zahájila  svou činnost v roce 2001.  Nicméně naše mateřská společnost v Německu funguje již více jak 100 let.

Na druhou stranu o vás není zas tolik slyšet. A ani v šíři nabízených produktů nepatříte mezi společnosti s širokým portfoliem.

Marketingové a produktové nastavení je součástní naší strategie. Ne, že bychom se stranili úplně marketingovým aktivitám, nicméně ve srovnání s jinými společnostmi se snažíme převážnou část svých investic směřovat zpět do aktivní podpory našich spolupracovníků, což je ta nejlepší reklama. V první řadě to je velmi zajímavý systém odměňování, prodejní a náborové pomůcky, vzdělávání a to nejen v rámci ČR a další.

K otázce produktové palety bych rád uvedl ještě jedno podstatné dopřesnění. Jak v České Republice, tak i v ostatních evropských zemích působí Hamburg-Mannheimer prostřednictvím exkluzivní odbytové organizace HMI, ve které slučujeme naše spolupracovníky. Filozofie HMI, jakožto odbytové organizace, je poskytovat špičkové poradenství v oblasti zajištění na stáří; naším klíčovým  produktem je finanční program EVENTUS. Obdobu tohoto produktu naleznete ve všech zemích, kde HMI působí .

Samozřejmě máme v portfoliu i  další produkty, ale hlavní důraz  je kladen na EVENTUS. Naši spolupracovníci mohou nabídnout klientovi např. i majetkové pojištění, cestovní pojištění atd.

Čtěte na Investujeme.cz

3 thoughts on “Robert Šindelář: Jsme zajímavá – sexy – firma

 1. Dobrý den,
  jsem jeden se zakládajících HMI na Moravě.Nějak jsem se odtrhl,nebaví mne otravovat lidi.
  Dnes je doba jiná je zájem o úvěry.Jištěné pojištěním a zástavou.Nechce se mi na nějaké semináře.Spíš potřebuji zdatnou osobu která umí udělat úvěr.Spolupracoval jsem s ing.Maškem a pí Kašubovou.Nemám na ně telefon a ani doma nejsou.
  Byl bych rád kdyby se mně někdo ozval.Mám hned poptávku.
  Děkuji a jsem s pozdravem

  F.X.

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..