Salko Krijestorac: Bez zvýšení půjček realitní trh krizi nepřekoná

„Jsem přesvědčen, že aby realitní trh překonal současnou krizi a posunul se vpřed, budou muset banky začít půjčovat více peněz,“ říká v rozhovoru Salko Krijestorac, jeden ze zakladatelů mezinárodního realitního serveru Prodamsam.com a dodává: „Zřejmě budou také potřeba další vládní intervence.“

Co přivádí Prodamsam.com do České republiky? Je to především nabídka nemovitostí z jiných zemí pro české zákazníky, nebo snaha nabídnout české nemovitosti v jiných zemích Evropy? Nebo je to něco úplně jiného?

Sjednocení Evropy usnadnilo pohyb lidí, což vedlo ke zvýšené poptávce po realitních transakcí mezi jednotlivými zeměmi. Ať už z osobních či pracovních důvodů, na dovolenou nebo pro studium lidé více cestují.

Česká republika je známá po celé Evropě jako zajímavá destinace. ProdamSam.com poskytuje možnost pro vlastníky nemovitostí a poskytovatele souvisejících služeb, aby nabízeli své nemovitosti na prodej, pronájem, nebo krátkodobý pronájem návštěvníkům země.

Zároveň jsou Češi známí také jako cestovatelé po celé Evropě. Protože ProdamSam.com pokrývá oblast bezprostředně kolem České republiky, jsme přesvědčeni, že také poskytuje příležitost pro české lidi najít nemovitost v tomto regionu. Relativně vysoká penetrace internetu v České republice také činí stránky užitečné i v rámci země.

Čtěte na Hypoindex.cz

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..