Vážení přátelé!

Na českém internetovém trhu vznikl nový informační systém, jehož databáze jsou přístupny každému zdarma a bez jakékoli registrace. Český server Měšec.cz vám ukáže cestu nabídkami bank, spořitelen, pojišťoven, penzijních fondů, podílových fondů, obchodníků s cennými papíry a dalšími institucemi, které mají co do činění s Vašimi penězi. Neváhejte, a vstupte s námi do třetího tisíciletí!

Co vám můžeme nabídnout?
V našich databázích naleznete zdroje informací, které právě potřebujete. Hledáte-li například běžný účet, klikněte na levé straně vašeho monitoru na odkaz Běžné účty a na pravé straně se zobrazí aktuální nabídka významných bank působících na českém bankovním trhu. Běžné účty jsou jen jedním z mnoha produktů, které na Měšci naleznete. Pro kompletní přehled se podívejte vlevo od tohoto článku.

To ovšem zdaleka není vše, co přinášime. Nepostradatelnou součástí Měšce jsou finanční kalkulačky. Kromě klasických výpočtů úroků, penzijního připojištění či výše splátek úvěru usnadňují porovnávání bankovních produktů, a to srovnání výše úroků u běžných účtů, spořících účtů, termínovaných vkladů a vkadních knížek nebo porovnání výhodnosti platebních karet podle vámi zvolených kritérií. Jako prémii si můžete nechat spočítat životní minimum vaší rodiny. Kalkulačky naleznete v levém sloupci pod nabídkami.

Čtěte na Měšec.cz

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..